Nu ai adaugat niciun produs in cosul de cumparaturi.

Meniu

Cariere

Vino in echipa noastra!

Suntem in permanenta in cautare de oameni ambitiosi, intreprinzatori si cu spirit de echipa, de oameni dispusi sa invete si sa ne invete.

Esti adeptul produselor naturiste?

Cunosti importanta acestora in prevenirea imbolnavirilor?

Esti dispus sa impartasesti si celorlalti secretul unei vieti sanatoase?

Esti exact ceea ce cautam, alatura-te noua si impreuna vom promova si consolida secretele unui stil de viața sanatos.

Job-uri disponibile:

Consilier vanzari TIMISOARA:

DESCRIEREA POSTULUI:

- Orientare catre client si spre atingerea targetului lunar;
- Atragerea si oferirea de consiliere calitativa asupra produselor naturiste in functie de nevoile fiecarui client;
- Informare permanenta asupra produselor comercializate si noutatilor din domeniu;
- Promovarea produselor din brand-ul propriu;
- Etichetarea produselor si aranjarea acestora pe raft;
- Mentinerea locului de munca curat si organizat.

CERINTE:

Cautam o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila de a lucra in echipa, care sa aiba atentie distributiva si capacitate rapida de decizie. Daca esti dinamica, amabila, serioasa si doresti sa acumulezi sau sa iti imbunatatesti cunostintele despre un trai sanatos, vino in echipa noastra.

Disponibilitate pentru un program de lucru de 8 ore, in ture si de a lucra in week-end.

OFERTA:

- Mediu de lucru placut, colectiv tanar;
- Salariu corelat cu performantele;

Trimite-ne un CV pe adresa contact@miracolulplantelor.ro

Demonstreaza-ne ca ai inteles provocarea si noi ne vom ocupa de restul!